Výsledky
Žáci
1. | Jiskřičky | 99:16 | |
Kohoutová Bára | 30:27 (2) | ||
Staňová Kája | 36:34 (1) | 67:01 (1) | |
Kameníková Andrea | 32:15 (1) | 99:16 (1) | |
2. | Boráci | 99:24 | |
Ullrich Kuba | 30:06 (1) | ||
Řezáčová Verča | 37:02 (2) | 67:08 (2) | |
Birnbaum Adam | 32:16 (2) | 99:24 (2) | |
3. | Méďové | 113:34 | |
Pavlovec Dan | 37:00 (3) | ||
Nováková Lucka | 41:22 (3) | 78:22 (3) | |
Mareš Víťa | 35:12 (3) | 113:34 (3) | |
4. | Kosí hlavy | 154:58 | |
Kosina Matouš | 52:46 (4) | ||
Janoušková Lucka | 42:34 (4) | 95:20 (4) | |
Tomková Jana | 59:38 (4) | 154:58 (4) | |
5. | DLT 2 | 216:04 | |
Janda Kryštof | 77:49 (5) | ||
Leníková Jana | 76:03 (5) | 143:52 (5) | |
Janda Benedikt | 62:12 (5) | 216:04 (5) |
Dorost
1. |
SCM JO 5 | 104:20 | |
Průcha Pavel | 32:23 (1) | ||
Zakouřil Vít | 26:24 (1) | 58:47 (1) | |
Brožová Aneta | 45:33 (2) | 104:20 (1) | |
2. | SCM JO 4 | 123:18 | |
Korberová Andrea | 37:47 (2) | ||
Švábková Anna | 37:47 (2) | 75:34 (2) | |
Nejman Stanislav | 47:44 (3) | 123:18 (2) | |
3. | SCM JO 3 | 123:26 | |
Hanušová Míša | 42:24 (3) | ||
Smutná Anežka | 37:54 (3) | 80:18 (3) | |
Sklenář Adam | 43:08 (1) | 123:26 (3) | |
DLT 1 | Disk | ||
Smejkal Radek | Disk | ||
Nosek Petr ml. | 53:49 (4) | ||
Čermák Jan | Disk |
Dospělí
1. | FERDA TEAM | 90:16 | |
Martan Jiří | 33:03 (8) | ||
Heczková Bohdana | 28:38 (1) | 61:41 (1) | |
Kolařík Tomáš | 28:35 (1) | 90:16 (1) | |
2. | KOČIČKY A KOCOURKOVÉ | 97:51 | |
Pavlovec Jan | 29:02 (4) | ||
Folbrechtová Šárka | 38:21 (5) | 67:23 (4) | |
Kořínek Tomáš | 30:28 (2) | 97:51 (2) | |
3. | ŠIMONI | 98:40 | |
Šákr Vít | 30:20 (5) | ||
Krafková Lucie | 32:57 (2) | 63:27 (3) | |
Lomič Šimon | 35:23 (5) | 98:40 (3) | |
4. | SCM JO 2 | 99:22 | |
Horák Patrik | 27:28 (2) | ||
Kašková Káťa | 35:42 (4) | 63:10 (2) | |
Stárek Filip | 36:12 (6) | 99:22 (4) | |
5. | TURNOV JE NEJLEPŠÍ | 104:46 | |
Karvánek Matouš | 32:45 (7) | ||
Kochová Nikola | 35:22 (3) | 68:07 (5) | |
Hostaš Petr | 36:39 (7) | 104:46 (5) | |
6. | SCM JO 1 | 105:15 | |
Kobr Tomáš | 32:23 (6) | ||
Pachnerová Dominika | 39:46 (6) | 72:09 (7) | |
Pachner Pavel | 33:06 (3) | 105:15 (6) | |
7. | POHODÁCI - NEHASILÁCI | 118:12 | |
Nehasil David | 33:45 (9) | ||
Nehasilová Zuzka | 49:42 (11) | 83:27 (10) | |
Nehasil Vláďa | 34:45 (4) | 118:12 (7) | |
8. | DĚČÍNSKÁ STRELA | 118:16 | |
Gálus Igor | 40:47 (13) | ||
Dubnová Kateřina | 40:33 (7) | 81:20 (9) | |
Horák Martin | 36:56 (8) | 118:16 (8) | |
9. | PÁNKA TEAM | 119:30 | |
Pávek Petr | 33:49 (10) | ||
Doškářová Terka | 43:57 (8) | 77:46 (8) | |
Klapka Michal | 41:44 (12) | 119:30 (9) | |
10. | THE BEST OF LTP | 127:38 | |
Žejdlík Michal | 42:42 (14) | ||
Lošťáková Ivana | 45:12 (10) | 87:54 (12) | |
Eiselt Jan | 39:44 (10) | 127:38 (10) | |
11. | MÁŠA TEAM | 129:10 | |
Hradecký Jára | 36:16 (11) | ||
Hradecká Lucka | 51:12 (12) | 87:28 (11) | |
Hradecká Petra | 41:42 (11) | 129:10 (11) | |
12. | FOX TEAM | 154:49 | |
Krausz Milan | 39:30 (12) | ||
Kurfurstová Magda | 76:20 (13) | 115:50 (13) | |
Kurfurst Pavel | 38:59 (9) | 154:49 (12) | |
BEERMENTAL TEAM | Disk | ||
Švihovský Mirek | 28:07 (3) | ||
Švihovská Eva | 43:57 (8) | 72:04 (6) | |
Švihovský Jarda | Disk | Disk | |
LOST | Disk | ||
Horáček Michal | 27:20 (1) | ||
Veteráni mladší
1. | ČERTÍCI | 101:48 | |
Průcha Miloš | 33:42 (2) | ||
Rejholcová Andrea | 33:44 (1) | 67:26 (1) | |
Dikoš Pavel | 34:22 (2) | 101:48 (1) | |
2. | ZLATÍ HOŠI | 101:51 | |
Vácha Tomáš | 31:26 (1) | ||
Andresová Radka | 37:53 (2) | 69:19 (2) | |
Sucharda Jirka | 32:32 (1) | 101:51 (2) | |
3. | OK RECO SPORT | 128:25 | |
Vydra Ivan | 33:46 (3) | ||
Jedličková Zdena | 50:16 (4) | 84:02 (4) | |
Vydra Pavel | 44:23 (3) | 128:25 (3) | |
4. | BEZ - DO | 128:32 | |
Lederer Pavel | 36:28 (4) | ||
Nováková Jana | 40:26 (3) | 76:54 (3) | |
Novák Jarda | 51:38 (4) | 128:38 (4) | |
TO DÁME | Disk | ||
Rous Zdeněk | Disk | ||
Reisingerová Martina | 62:47 (5) | Disk | |
Živcová Pavlína | Disk | Disk |
Veteráni starší
1. | PLAZILOVÉ | 74:24 | |
Přinda Olda | 23:02 (1) | ||
Podrábská Mery | 24:20 (1) | 47:22 (1) | |
Škoda Přemek | 27:02 (1) | 74:24 (1) | |
2. | JURODIVÍ | 105:00 | |
Eichlerová Jana | 27:09 (2) | ||
Štrojsa Josef | 45:09 (3) | 72:18 (2) | |
Eichler Petr | 32:42 (2) | 105:00 (2) | |
3. | MAXILÍPÁCI | 112:33 | |
Úlehlová Ivana | 35:34 (3) | ||
Úlehla Zdeněk | 39:00 (2) | 74:34 (3) | |
Pávková Jana | 37:59 (3) | 112:33 (3) | |
4. | KLASICI | 137:27 | |
Štrojsová Jaroslava | 45:05 (4) | ||
Nejezchlebová Věra | 49:18 (4) | 94:23 (4) | |
Nejezchleba Jiří | 43:04 (4) | 137:27 (4) | |
NA BEDNU | Disk | ||
Nosek Petr | Disk | ||